KONAK MH. HALİL RIFAT PAŞA CD. SGK KONAK TESİSLERİ A BLOK NO:3/F KONAK/İZMİR

Alice 6 LDx Uyku Diagnostik Sistemi

Sürekli değişen ticari ve klinik ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak bir PSG sisteminize sahip olsanız nasıl olurdu? Tam donanımlı ve personelin cihazdan çok hastaya odaklanmasına imkan veren, kolay anlaşılır bir sistem elde etmek için LDX baz istasyonunu LDxS yada LDxN headbox’ları ile eşleştirebilirsiniz. LDxS, çoğu uyku merkezinin ihiyacına yönelik olarak ön plana çıkan mükemmel bir headbox’tır. LDxN kullanara, LDxS’de yer alan 19 adet EEG kanalından, 32 adet EEG kanalına geçiş yapabilirsiniz. LDx baz istasyonunun, iki headbox ile de çalışabilir olması sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz yer ve zamanda doğru kapasiteye sahip olabilirsiniz.

Günümüzün uyku profesyonellerinin klinik ve ticeri ihtiyaçlarını karşılar

LDx uyku sistemi, LDxS ve LDxN headbox’larında bulunan belirlenmesi ve bağlanması kolay girişler sayesinde personelinizin odaklanmasına yardımcı olur. Özel basınç dönüştürücüsü ve entegre RIP sürücüsü ile kurulumu kolaylaştırır. Tek bir LDx uyku sistemi ve seçeneğiniz LDxS yada LDxN headbox, laboratuvarınıza üstün bir değer katar. Kendinize, her çalışma için hastalarınızın ihtiyaçlarına uygun bir cihaz ile çalışabilme esnekliği sağlayabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı ve personel verimliliği

Alice 6 LDx, personelinizin birikim ve becerilerinin yanısıra sizin hedeflerinizi de destekler.

  • LDxS veya LDxN headbox seçimi.
  • Sistem mimarisi, hasta odasında veri, Philips Respironics tedavi kontrolü, dahili iletişim, ses ve görüntü almak için sadece iki adet LAN kablosu gerektirir.
  • Headbox, belirlenmesi ve kullanımı kolay girişler ile kompakt dizaynı mükemmel bir şekilde dengeler.
  • Sistem, Omnilab Advance+ ile doğrudan bağlanarak arabirim modüllerine duyulan ihtiyacı ve kablo karışıklığını ortadan kaldırır.

İletişim

SORULARINIZ MI VAR? BİZE ULAŞIN
846 SK. ELHAMRA PASAJI NO:57/102
KONAK/İZMİR
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]