KONAK MH. HALİL RIFAT PAŞA CD. SGK KONAK TESİSLERİ A BLOK NO:3/F KONAK/İZMİR

CPAP seyahat aksesuarları

Uyku apnesinin sizi engellemesine izin vermeyin. CPAP seyahat aksesuarları, CPAP cihazı ile seyahati kolaylaştırır.

Cpap-aksesuar

PAP taşıma çantası

Şık PAP taşıma çantası PAP ekipmanını, bir adet dizüstü bilgisayarı ve küçük cihaz parçalarını düzenli, güvenli ve özenli bir şekilde taşıyabileceğiniz bölmeler içeren hepsi bir arada, özelleştirilmiş tek çanta seçeneğidir.

aku-canta

Evrensel taşınabilir akü paketi

Evrensel Taşınabilir Akü Paketi DC Güç Aksesuarı, taşınabilirlik ve kullanım kolaylığında son noktadır.

  • 6.5 kg
  • 14,4 amper/saat güç değeri
  • Bir yıl garanti
blendajlı-dc-kablo

Blendajlı DC kablosu

 Blendajlı DC kablosu, AC gücüne erişim olmadığında Philips Respironics CPAP sistemlerini ve bazı BiPAP® sistemlerini çalıştırmak için kullanılabilir. Kablo Evrensel Akü Paketine ya da çoğu arabada bulunan standart çakmak girişine takılabilir.

dc-adapter

DC güç adaptörü

 DC güç adaptörüyle birlikte üç adet ek güç seçeneği bulunur. Evrensel Taşınabilir Akümüzü yada başka bir 12 voltluk DC güç kaynağını kullanarak birçok Philips Respironics BiPAP® sistemini çalıştırabilirsiniz; bunun için sistemi standart bir araba çakmak girişine (birlikte verilen Otomobil Adaptörü kullanılmalıdır) yada bağımsız bir 12 voltluk DC güç kaynağına bağlamanız yeterlidir.

dc-guc-kablo

DC güç adaptörü kablosu

 DC güç adaptörü kablosu, DC Arabirim Modülüne ya da Blendajlı DC Kablosuna bağlandığında, Philips Respironics CPAP ve BiPAP® sistemlerinin 12 voltluk bir DC derin devir jel akü ile çalıştırılmasına olanak sağlar.

dc-module

DC arabirim modülü

 DC arabirim modülü birçok Philips Respironics CPAP ve BiPAP® sistemini 12 voltluk bir DC güç kaynağıyla çalıştırmanıza olanak sağlar. Modül standart bir araç çakmak girişine bağlanarak AC gücü elde edilmesini sağlar. Bir akü adaptör kablosu eklenerek doğrudan bağımsız 12 voltluk bir DC aküye bağlanabilir. Bu ürün Evrensel Taşınabilir Akü Paketi ile birlikte kullanıma yönelik değildir.

İletişim

SORULARINIZ MI VAR? BİZE ULAŞIN
846 SK. ELHAMRA PASAJI NO:57/102
KONAK/İZMİR
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]